W opracowaniu przedstawiono ewolucję Wyższej Szkoły Biznesu National Louis University w kierunku organizacji wiedzy. Pokazo cechy wyrózniajace tej uczelni w zakresie procesu dydaktycznego, zarządzania, struktur organizacyjnych oraz działalności uczelni jako wszechnicy wiedzy. Omówiono projekt miasteczka mulimedialnego, który ma stanowić w niedalekiej przyszłości o sile relacji uczelni z regionem.

Publikacja monograficzna
Typ
rozdział, artykuł w książce - dziele zbiorowym /podręczniku w języku o zasięgu międzynarodowym
angielski