Architektura portalu zarzadzania informacjami dydaktycznymi

Przedstawiono architekturę portalu internetowego wspierajacego działalność dydaktyczną na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdanskiej. System ten udostępnia nie tylko oceny końcowe studenta z przedmiotów, ale również wyniki kolokwiów cząstkowych, projektów, zaliczeń laboratoriów oraz informacje o samym studencie. Prowadzący przedmiot i władze uczelni mogą na bieżąco śledzić i wymieniać uwagi o postepach w pracy studentow. Przedstawiono analizę tego systemu jako środowsika do pracy grupowej oraz środwiska integrujacego pozostałe systemy uczelniane.

Publikacja w czasopiśmie
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Rok wydania
2008