Potrzeby szkoleniowe przedsiębiorstw w opinii menedżerów przemysłu stoczniowego

Problematyka dotycząca kształcenia ustawicznego wymaga wielokierunkowych badań i analiz - zachowań i postaw podmiotów biorących bezpośredni udział w procesach edukacyjnych oraz skuteczności działań podejmowanych w ramach polityki makroekonomicznej, skłaniających podmioty do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zakresie budowania potencjału ludzkiego. Celem opracowania jest prezentacja wyników badań, przeprowadzonych w I kwartale 2008 roku, dotyczących zaangażowania pracowników i kadry menedżerskiej w proces kształcenia kadr.Treść opracowania skupia się na tematyce kształcenia ustawicznego i jego warunków w przedsiębiorstwach przemysłu stoczniowego, objętych działaniami projektu Mayday (Model aktywnego wsparcia rozwoju pracowników i firm wobec zmian strukturalnych w gospodarce; http://www.equal-mayday.org.pl).

Publikacja monograficzna
rozdział, artykuł w książce - dziele zbiorowym /podręczniku o zasięgu krajowym
Rok wydania
2008