System wspomagający zarządzanie Wydziałem Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki GdańskiejW : Perspektywy Rozwoju e-Uczelni w Kontekście Globalnej Informatyzacji; - e-uczelnia, konferencja krajowa; 14-15 maja 2009, Gdańsk. - [skrypt prezentacji]

W artykule przedstawiono założenia projektowe, architekturę i implementację systemu przeznaczonego do wspomagania zarządzania wydziałem wyższej uczelni. System jest realizowany dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, w technologiach typu open-source. Artykuł opisuje poszczególne komponenty systemu oraz aspekty technologiczne jego budowy. Opisano założenia przyjęte na początku projektu, architekturę logiczną i fizyczną, stan aktualny budowy systemu oraz aspekty wdrożeniowe.