W artykule przeanalizowano dwa przypadki procesów zachodzących na uczelniach do momentu wszczęcia procedury przed Urzędem Patentowych Uczelnią, na potrzeby której dokonuje się benchmarkingu, jest Politechnika Gdańska. Jednostką wzorcową stał się wieloletni partner PG- University of Utah. Artykuł ma na celu sporządzenie wytycznych do efektywnego postępowania z projektami wynalazczymi poprzez zidentyfikowanie mocnych i słabych stron procedury administracyjnej na obu uczelniach.

Publikacja monograficzna
rozdział, artykuł w książce - dziele zbiorowym /podręczniku o zasięgu krajowym
Rok wydania
2013