Diagnostyka Procesów i Systemów DPS`2015

Konferencję DPS’2015 zorganizowała Katedra Systemów Decyzyjnych i Robotyki na Wydziale Elektroniki Politechniki Gdańskiej wraz z gdańskim oddziałem Towarzystwa Konsultantów Polskich. Współorganizatorami były: Politechnika Warszawska i Uniwersytet Zielonogórski. Patronat nad konferencją objęły najważniejsze obszarowo krajowe instytucje naukowe: Polska Akademia Nauk, Komitet Automatyki i Robotyki, oraz Polskie Stowarzyszenie Pomiarów Automatyki i Robotyki POLSPAR. Konferencja DPS stanowi siostrzany odpowiednik międzynarodowego sympozjum SAFEPROCESS (IFAC) oraz nowej konferencji SysTol (IEEE) i ma wieloletnią tradycję. Odbyła się po raz dwunasty. Realizowana jest cyklicznie, począwszy od 1996 r., przez Politechnikę Warszawską, Uniwersytet Zielonogórski oraz Politechnikę Gdańską).

Publikacja w czasopiśmie
artykuły w czasopismach
Rok wydania
2015