W okresie użytkowania w budynku kompostowni miąlo mejsce zdarzenie losowe polegające na pożarze który pojawił sie w górnej częsci maszyny technologicznej ustawionej nad kanałem kompostowym. \w wyniku pożaru odparzeniu uległa wyprawa ochronna dolnej stopki jednego z dźwigarów strunobetonowych. \w artykule przedstawiono analizę stanu technicznego elementu konstrukcji dachu budynku kompostowni usytuowanych w strefie oddziaływania pożar, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki dźwigara strunobetonowego oraz opisano program podjetych działań mających na celu zapewnienie możliwości dalszej bezpiecznej eskploatacji budynku.

Aktywność konferencyjna
Typ
publikacja w wydawnictwie zbiorowym recenzowanym (także w materiałach konferencyjnych)
Rok wydania