Wykorzystanie narzędzi współpracy on-line w środowisku akademickim

Współpraca on-line to temat coraz częściej poruszany w środowisku naukowym i biznesowym. Odpowiednie wykorzystanie dostępnych narzędzi informatycznych wspomaga komunikację i planowanie eksperymentów, a także podejmowanie decyzji i konsultacje na odległość zarówno przed, jak i na poszczególnych etapach realizacji danego projektu. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań powinno mieć miejsce także w środowisku akademickim, a studenci powinni mieć możliwość poznania zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych metod współpracy. Artykuł opisuje przypadki wykorzystania narzędzi współpracy on-line przez wybranych studentów międzyuczelnianego kierunku Inżynieria Mechaniczno-Medyczna.

Publikacja monograficzna
rozdział, artykuł w książce - dziele zbiorowym /podręczniku o zasięgu krajowym
Rok wydania
2018