politechnika gdańska już po raz trzeci rekrutuje kandydatów na interdyscyplinarny kierunek studiów II stopnia - technologie kosmiczne i satelitarne (TKiS). Jak w latach poprzednich, studia organizowane są we współpracy z Uniwersytetem Morskim w Gdyni oraz Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni. Od tego roku akademickiego w przedsięwzięciu weźmie udział także Uniwersytet Gdański. W poprzednich latach studenci osiągnęli wiele sukcesów w ramach zespołów oraz kół naukowych. Mieli także możliwość kontaktu z ekspertami z krajowego rynku pracy, w tym przedstawicieli z sektora kosmicznego.

Publikacja w czasopiśmie
artykuły w czasopismach
Rok wydania
2019