Międzynarodowa akredytacja instytucjonalna EUA-IEP – rok od akredytacji

W 2018 roku odbyła się instytucjonalna ocena Politechniki Gdańskiej pod kątem organizacji i zarządzania uczelnią przez Europejskie Stowarzyszenie Uniwersytetów (European University Association, EUA). W jej wyniku we wrześniu 2018 r. uczelnia otrzymała prawo posługiwania się przez okres 5 lat znakiem EUA-IEP (European University Association – Institutional Evaluation Programme). Po roku od uzyskania akredytacji EUA-IEP Uczelnia przygotowała i przesłała do EUA raport postępu. W dniu 30 października 2019 r. EUA przekazało oficjalną odpowiedź na raport postępu PG, w której zwróciło szczególną uwagę na podejmowane działania PG w celu wzmocnienia profilu badawczego.

Publikacja w czasopiśmie
artykuły w czasopismach
Rok wydania
2019