Od 2002/2003 roku akademickiego studenci Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej rozpoczną naukę w nowym, przestronnym budynku zlokalizowanym przy ulicy Traugutta 79 w Gdańsku-Wrzeszczu. Budynek, którego inwestorem była Politechnika Gdańska został zaprojektowany przez pracowników Wydziału Architektury PG dr inż. arch. Andrzeja Prusiewicza i dr inż. arch.Elżbietę Ratajczyk-Piątkowską, a zbudowany przez Mostostal Gdańsk S.A. Natomiast obsługę geodezyjną realizowali pracownicy Katedry Geodezji WB WiIŚ PG.W niniejszym referacie przedstawiono przebieg budowy budynku, obsługi geodezyjnej oraz problemy napotkane podczas pomiarów.

Publikacja w czasopiśmie
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Rok wydania
2002