Przedstawiono system TeleCAD opracowany w ramach projektu Leonardo da Vinci - Teleworkers Training for CAD Systems Users (1998-2001). Głównym celem projektu było stworzenie środowiska obsługi kursów programu AutoCAD bazującego na Internecie jako medium do komunikacji między uczestnikami oraz do dostarczania materiałów kursowych. W artykule zaprezentowano również system służący do oceny jakości szkoleń na odległość. Szkolenie TeleCAD włączone zostało również do oferty Politechniki Gdańskiej w projekcie Leonardo da Vinci EMDEL- European Model for Distance Education and Learning (2001-2004). Jednym z ważniejszych celów tego projektu jest opracowanie systemu oceny jakości szkoleń na odległość, który będzie dostępny online.

Publikacja w czasopiśmie
artykuły w czasopismach recenzowanych i innych wydawnictwach ciągłych
Rok wydania
2003