W pracy podano widmo prądu stojana dla silnika normalnego oraz wprawianego w drgania o nastawianej częstotliwości. Drgania korpusu wirnika skutkują uginaniem się wirnika, co symuluje bicie wirnika od uszkodzenia łożysk. Podano też model matematyczny silnika, dopuszczający niecentryczność wirnika. Podano widmo prądu stojana przy pracy z wibracjami wirnika odwzorowującymi w pewnym przybliżeniu wibracje od uszkodzonych łożysk.

Aktywność konferencyjna
Typ
publikacja w wydawnictwie zbiorowym recenzowanym (także w materiałach konferencyjnych)
Rok wydania