Optymalizacja systemu zarządzania uszkodzeniami węzłów komutacyjnych.

W referacie przedstawiono wyniki analizy funkcjonalnej ystemu węzłów komutacyjnych systemu 5ESS. Na podstawie tej analizy dokonano oceny funkcjonowania systemu zarządzania i wskazano obszary jegooptymalizacji. Zaproponowano ssposób wykorzystania narzędzia Action Request System do tworzenia bazy danych raportów alarmowych. Zaproponowano strukturę bazy danych raportów alarmowych i formularza zgłaszania problemu do tworzenia w tej bazie. W oparciu o wyniki analizy strumieni meldunków alarmowych napływających z węzłów komutacyjnych zaproponowano redukcję określonych alarmów oraz opracowano algorytmy dla zmniejszenia liczby wyświetlanych meldunków w centrum zarządzania. Przedstawiono wnioski z wdrożenia zmodyfikowanego systemu zarządzania.

Aktywność konferencyjna
Typ
publikacja w wydawnictwie zbiorowym recenzowanym (także w materiałach konferencyjnych)
Rok wydania