Z przeszłości gmachu Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

W wyniku badań konserwatorsko - architektonicznych przeprowadzonych w latach 2002-2003 uzyskano wiele wiadomości o architekturze i stanie wyposażenia gmachu Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej. Najwięcej danych zebrano odnośnie dużej sali audytoryjnej (E-41). Stwierdzono, że jej obecne wnetrze nie stanowi pierwotnego rozwiazamia. Zamieszczono rekonstrukcje stanu I fazy a także stopień zachowania wystroju historycznego wnętrza. Odnotowano także zasób elementów zabytkowych sali E-27.

Aktywność konferencyjna
Typ
publikacja w wydawnictwie zbiorowym recenzowanym (także w materiałach konferencyjnych)
Rok wydania