Public relations w działalności szkoły

Treść rozdziału X książki, przygotowanej pod redakcją Ewy Hope, "Public relations instytucji użyteczności publicznej" obejmuje zagadnienia związane z potrzebami współczesnej szkoły w zakresie przekazu informacji i komunikowania się z zewnętrznym otoczeniem szkoły - środowiskiem społecznym. Praktyka życia codziennego szkoły, placówki oświatowej pokazuje jak celowym zbiegiem kierowniczym jest stosowanie działań public relations. Tej problematyce poświęcony został rozdział ww. książki.W książce zaprezentowana została podstawowa problematyka public relations instytucji użyteczności publicznej.

Publikacja monograficzna
rozdział, artykuł w książce - dziele zbiorowym /podręczniku o zasięgu krajowym
Rok wydania
2005